Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit ebédeljek? Kollégista...

Mit ebédeljek? Kollégista vagyok, és ma nem fogok ebédet kapni. Mit egyek, ami egészséges és boltban kapható?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Menü máshol? :)

Nálunk van a boltban saláta tál 2 szelet párolt csirkemellel, elég finom és egészséges is.

2016. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre sincs lehetőségem. A közelben bukvlisan nincs semmi. :/
2016. febr. 4. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
egészséges ésboltban kapható nem nagyon van, csak ha megfőzöd... De ehetsz virslit is vagy valami sült kolbászt. Nem tudsz valahonnan főtt ebédet rendelni?
2016. febr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként aki a koplalást írta, igazat mondott. Legalább hetente egyszer csak folyadékot lenne jó fogyasztani, hogy a szervezet könnyebben méregtelenedjen.

Amondó vagyok én is, ha nem kapsz ebédet, vegyél valami 100%-os levet és azt idd ma.

Ha szeretsz rágcsálni vagy szükséged volna rágcsálásra, akkor vegyél sárgarépát. Tisztítsd el (10 mp) és máris eheted. Még a szemeidnek is jót tesz, a fogaidat is erősíti és ettél is valamit, szinte minden sarkon kapható és olcsó is.

Jó étvágyat / ivást.

2016. febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk valami túrót vagy pástétomot vennék és teljes kiőrlésű zsemlét? Mondjuk a pástétom nem egészséges, de nagyon éhes vagyok, és valami sósat ennék.
2016. febr. 4. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy a lényeg: amire van pénzed, amit szeretnél, ami jól esne, ami az elfogyasztása után nem okozna lelkifurdalást amiért megetted, azt vedd meg és fogyaszd el jóízűen.

Tudod, kinek ez az egészséges, kinek más. Mindenki mást fog mondani a szokásai, meggyőződése, tapasztalatai, egészségügyi állapota miatt.

Ha neked az jutott eszedbe ami és a boltban is még az az érzésed, ezt szívesen ennéd, akkor azokat vedd meg.

2016. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!