Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Húsleves után hasmenés?

Húsleves után hasmenés?

Figyelt kérdés
Ha megeszek két tányér friss húslevest,utána 1-2 óra múlva rám jön az ürítés, ilyenkor nagy nyomással jön ki belőlem híg állapotban a végtermék,és elég nagy mennyiségben.ilyenkor már a húsleves jön ki?-más fajta levestől nincs ilyen problémám.és érdekes módon ha másnap megeszem a maradék levest akkor és attól már nem tapasztalom, tehát másnap már nem hajt meg.valami allergia lehet? de akkor másnap miért nem?

2016. febr. 11. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ételízestőt, leveskockát használsz?


Abban van a nagy titok...

2016. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Édesanyám főzi,azt hiszem vegetát használ,+zöldségeket+ húst.
2016. febr. 11. 18:48
 3/14 anonim ***** válasza:

A nejemnek is volt ilyen a hülye zacskós levesektől.


A mamádnak mond meg, hogy nagyon-nagyon kevés vegetát tegyen a levesbe (leginkább abszolúte nem is kéne, ha friss zöldségeket tesz bele és fűszert), mert attól van bajod. Szinte biztos.

2016. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de ha másnap is eszek ugyan abból a levesből akkor miért nincs bajom?
2016. febr. 11. 19:49
 5/14 anonim válasza:
De sajnálom, hogy csak most találtam a kérdést... A helyzet ugyanez velem is, ugyanígy távozik, utána rendesen kiszáradok :-( Semmi más ételtől, semmi bajom nincsen, Jó lenne, ha kiderülne, mitől van ez. Egy biztos, vegeta vagy leveskocka nélkül is ez a helyzet, kitapasztaltam. Viszont nagymamámnak detto ez volt, úgy tűnik öröklődik. Kiderült vmi, Kedves Kérdező?
2016. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Szia

Ez nem tudom de lehet korral jár

Kb 1 2 éve tapasztalom pontosan ugyan ezt

Imádom a húslevest úgyhogy ez van

Gondolom tisztít vagy más már az emésztésünk de szerintem ezen kívül semmi komoly

Tesóm is tapasztalta úgyhogy szerintem sokan vannak így csak nem beszélnek róla

2016. nov. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Ja és le maradt semmi köze az ételízesítőhöz mivel az igazi húslevesbe nem tesznek így én se

Ami fűszer bele megy csak só és egeszbors

2016. nov. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Sziasztok! Ugyanez történik velem is leves evés után. Nekem epekövem van, laktóz érzékeny vagyok, de az más tészta. Viszont ugyanolyanok a tünetek, mint tejfogyasztáskor. Amikor jobb féle probiotikumot használok, mintha kicsit jobban tolerálnám a levest. Ha az első levét leöntöm, akkor is jobb kicsit.

Szerintem is valami enzim hiánya lehet.

Jó lenne ilyen enzimet venni, mert imádom a húslevest.

2018. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Előző vagyok.

És még valami: kocsonyától nem produkálni ezeket a tüneteket.

2018. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 b.voros Tibor válasza:
Én akkor jártam így, amikor Asszonykám elfőzte a leves levét. Aznap kb. 20 perccel a fogyasztás után meghajtott. Mondom Anyámnál ittam házi gyümölcslevet tuti az volt. Másnap ettem még egy tányérral. Na szinte le se ért. Vagy ötször kellett mennem és szó szerint volt, hogy víz távozott! Pedig még tetszett is az erős íze. Anyám szerint, ha valaki nagyon elfőzi a húsleves levét, az majdnem olyan, mintha még meg nem dermedt kocsonyát ennél. Állítólag az is csúnya munkát végez.
2020. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!