Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étrend-kiegészítő jellegű...

Étrend-kiegészítő jellegű dolgokat szeretnék vásárolni, szerintetek ez a bolt megbízható?

Figyelt kérdés
Erre gondoltam: [link] Láttam, hogy pl árulnak por formában azt az anyagot (acetylcisztein) ami az ACC hatóanyaga. 100g 4000 Ft, tehát a 10 db 600mg-os ACC-hez képest jelentősen olcsóbb, de még a többi kevésbé reklámozotthoz képest is verhetetlen ár. Ezen kívül még érdekelne minimum a Q10 és talán az Omega3 is. Szerintetek túl szép hogy igaz legyen vagy nincs itt semmi probléma? Nekem teljesen korrektnak tűnik, nem látok a weboldalon semmi árulkodó jelet.

2016. márc. 15. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira nem olcsó szerintem. Ha jót, jó áron akarsz vásárolni, ajánlom: vitaminkiraly.hu-t.
2016. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem! Valóban jónak tűnik de nem találtam azt ami mozgatja a mostani vásárlásom: acetilcisztein vagy NAC. Lehet csak én vagyok a béna, nem tudod hogy tartanak e ilyet?
2016. márc. 18. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy nem tartanak, én sem ismertem ezt a terméket, de most utánanéztem, és tényleg nagyon jó dolog.
2016. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!