Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olvastam már párszor erről a...

Olvastam már párszor erről a pektin italról, szerintetek ez is olyan kamu mint a többi vagy ez segít is? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk milyen problémádon kellene segítsen.

A pektin egy emészthetetlen rost, a székletedet lazítja.

De egyszerűbb (és olcsóbb) ha naponta megeszel egy almát.

2016. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Sokmindennek van jótékony hatása, de csodaszer nem létezik.
2016. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja bocsi , gyorsítani szeretnék a fogyókúrámon kicsit .
2016. márc. 23. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van étel, ami 1-2%-kal gyorsítja az anyagcserét vagy egyeseket könnyebben telít, de fogyni úgy tudsz, ha normálisan eszel, lehetőleg jó étrenden és lehetőleg mozogsz is mellé... Az ilyen kis flancok nem oldják meg helyetted a dolgot.

S ha valami segít neked a jóllakásban, azt inkább normális ételből vidd be, ne másokat gazdagíts :D Én kizárólag étrendváltoztatással érem el, hogy jóllakjak deficitben, igen hatékony, bár időbe telik. De hogy nekem a pektin, a sok rost, zselésítő anyagok és a nagy térfogat abszolút semmit nem segít a jóllakásban, az is biztos, tapasztalhattam, hogy ilyen ócska trükkök akkor se működnek, ha van bennük némi logika. A testem tudja, mi kell neki, s az nem valami kalóriátlan, használhatatlan anyag. Az éhségjeleknek okuk van.

2016. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!