Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folytonos has zorges?!

Folytonos has zorges?!

Figyelt kérdés
Egezsegesen taplalkozok,mivel mar jo par eve kiderult liszterzekeny vagyok. Folyton zorog a hasam es iskolaban nagyon kellemetlen az oran a siri csondbe hangosan sokaig elkezd zorogni.. De itthon meg epp hogy csak neha.. Mitol van ez? Mar kerdeztuk az orovosomat is aki kideritette a "betegsegem" de azt mondta ez normalis.de engem nagyon zavar.15/L

2016. márc. 31. 13:25
 1/2 anonim válasza:
A húgom is gluténérzékeny, de neki nincs ilyen problémája. Viszont szerintem érdemes más érzékenységi tesztet is elvégeztetni, mert azoknál akik valamire érzékenyek, hajlamosabbak másra is könnyebben az lenni és lehet az emésztésed egy másik érzékenység miatt van. DE persze lehet valami pszichológiai oka van, vagy nem lehet h éhezteted magad és csak korog a gyomrod?
2016. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! :) nem az eheztetes kizart dolog , hisz szeretek is enni meh a szendvicsemet is megeszem meg itthon is eszek rendesen! Megkerdezhetem hogy a hugod hany eves? :)
2016. márc. 31. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!