Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mondhatni mindig hígabb a...

Mondhatni mindig hígabb a székletem, olyan mint a tehénnek, ez normális? 23L

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon régóta olyan a székletem ,mint a tehénnek tehát nem az a teljesen folyós ,de semmiképpen nem szilárd. Naponta többször is járok wcre 2-3X ,de előfordul 4 is.

Táplálkozásomban amit eszek mindennap az a hal konzerv,esetleg táblás csoki,zöldség levelek, joghurt,alma,zab,rengeteg folyadék. Lehet azért mert tuljdonképpen nem eszek semmi szilárdat?Ez gond?


2016. máj. 7. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
A hal konzerv, az szörnyű az emésztőrendszerednek. Nagyon egészségtelen. Ha nem eszel semmi szilárdat, bizony felgyorsul az emésztésed, és produkálhat ilyet. Banánt szoktál enni? Attól általában szilárdabbá válik a széklet. De a több fehérje bevitel is tud változtatni a székleten. Lehet, hogy a zsírokat bontja nehezebben a szervezeted.
2016. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A hal konzerv az tonhal,én úgy hallottam nagyon egészséges,ráadásul riomare ami azért ízben sem utolsó. Sajnos nem eszek más húst,csak halakat,néha azért lazacot is de az is nyersen.

És nem vagyok vékony ,inkább átlagos sőt van rajtam felesleg pár kiló.

2016. máj. 7. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem normális.

A halkonzerv nem egészségtelen, de elég lenne hetente 1 dobozzal.

Eszel valami mást is a fentieken kívül? Valami nem jól működik a beleidben. Élelmiszer-intolerancia (tej, glutén, szója, tojás), felborult bélflóra okozhat ilyet. Utóbbira jó hatással lenne egy probiotikumkúra, plusz vegyél egy doboz Enterolt a patikában, ez is egy probiotikum, hasmenésre elég jó.

Hasfogónak tényleg jó a banán, a főtt alma, főtt répa. Jól rendbe tudja rakni az emésztést egy jó kis húsleves is (vegeta és hasonlók nélkül).

Ha eddig nem tetted, egyél meg minden nap egy tányér párolt/főtt zöldséget.

2016. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!