Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok az ilyen kapszulákról/porokról?

Figyelt kérdés
például ezek jók? [link] hatásosak lehetnek? Elkezdtem rendesen dietazni es edzeni, és kivancsi lennék , hogy az ilyen zsírégető cuccok hatásosak-e, megéri-e venni?? (saját tapasztalatokat is meghallgatok)
2016. jún. 15. 17:43
 1/3 Szintis Zoli ***** válasza:

A diétád sikere kb. 90-95%-ban az étrenden és a mozgáson fog múlni. A maradékon osztoznak ezek a vackok.

Rossz ár-érték arány.

2016. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom! akkor nem koltok ilyenre.
2016. jún. 15. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban feleslegesek, nem kimutatható mértékű a hatásuk, ha egyáltalán van. Bár van, aki állítja, hogy ennyi meg annyi kilót fogyott vele, és mennyivel gyorsabban, mint amíg nem szedte, de én semmit nem tapasztaltam, pedig többet is kipróbáltam, hátha, mert egy időben stagnáltam. Egy dolog segített, még több aerob mozgás.
2016. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!