Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok olyan ételeket mondani...

Tudtok olyan ételeket mondani amik jók az alábbi betegségre és megtalálhatóak benne az alábbi anyagok?

Figyelt kérdés
Nos nekem izomrost sorvadásom van illetve kollagènhiányom meg állítólag rèz ès cink anyagcsere zavar ami laza izmokkal, vègtagficamokkal illetve hihetetlen erős kimerültsèggel jár. Próbáltunk az orvos tanácsára a kimerültsèg ellen többfèle étrendkiegèszítotőt ès ètelt de az ètelek jobban beváltak. Csak az a baj hogy már eszem őket vagy 3-4 ève ès már a nevük hallatától rosszul vagyok. Ezeket ajánlotta: sertèsköröm körömpörköltnek vagy kocsonyának, sertèsbőr, gumicukor, illetve bolban kapható zselatinpor, szóval olyanokat kell ennem ami televan kocsonyás, zselès izmos dolgokkal. Ha ezeket nem eszem annyra legyengülök hogy megszólni sem nagyon tudok... Tudtok olyan èteleket ajánlani amik nem ezek ès jók lehetnek nekem kimerültsèg ellen?

2016. júl. 12. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Zselatint sok ételbe lehet tenni, gyümölcszselékbe, zöldségpürékbe, pudingokba is... Biztos vannak ezen kívül is lehetőségek rá, neked még az se gond, ha felesleges az adott ételbe, csak ne rontsa el s meg tudd enni.
2016. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!