Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok gyakran rosszul...

Miért vagyok gyakran rosszul attól ha hirtelen sok cukros dolgot eszem?

Figyelt kérdés

Vannak napok mikor nem eszem sokat, nincs étvágyam, vagy teljesen normálisan eszem, semmi bajom sincs. Viszont néha ha megeszek akár egy-két csokit egyszerre ájulásérzésem lesz, legyengülök, szédülök, hányinger.

Mitől lehet?


2010. ápr. 16. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizonyára nagyon felmegy a vércukrod! Jó lenne egy ilyen csoki falás után megnézetni a vércukrodat. Bemész a gyógyszertárba és kérjél vércukorvizsgálatot. Azonnal kiderül mennyi az annyi! Tedd meg légyszives!
2010. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megugrik a cukorszinted a vérben. Lehetséges, hogy cukorbeteg vagy, menj el dokihoz!
2010. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"tedd meg légy szíves " ez nagy volt :D
2010. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gond lehet a cukroddal, vagy magas, vagy inzulin rezisztens vagy. Mindképp méresd meg, és ne csak egyszer. Gyógyszertárban ha elmondod mi a probléma, akkor megmondják mikor kell megmérni.
2010. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm hogy ennyire lelkeden viseled a dolgot. :))

Azon csodálkozom, hogy elvileg akkor kéne ilyen rosszul lennem, ha nem eszem, vagy nem??

És a vércukrot hogyan nézessem meg? Éhgyomrin már voltam, nem olyan régen, ott 4.5-öt mértek.

Ha egy ilyen csokievés/rosszullétet követően kérek vérvizsgálatot, mennyi ideig mutatja ki?

Köszönöm a válaszokat!

2010. ápr. 16. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:
bélgombáid is lehetnek, nemmuszáj pont cukorbetegség. hasonlóak a tünetek, csak vérvételnél semmi cukorbetegségre utaló jel nincsen bélgombánál.
2010. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!