Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg el fogok később hízni?

Tényleg el fogok később hízni?

Figyelt kérdés
Rengeteget eszek, és az elmúlt időszakban még nőttek is az adagjaim, viszont nem hízok. Még mindig 60 kg vagyok és 180 cm magas. Mindig annyit eszek amennyi belém fér, és ez naponta kb hatszor történik meg. Mivel mindig tele eszem magam, ezért egyre többet eszek, hogy elérjem azt, hogy már nem bírok enni, és nem is foglalkoztam azzal, hogy kevesebbet kéne, ugyanis nem gyarapodott a súlyom. Nem sportolok, de nem ülök egész nap egy helyben. Igaz az, hogy ahogy egyre idősödöm, úgy lesz egyre lassabb az anyagcserém, és idővel egyre többet eszek az előbb leírtak miatt, így ez az életmód egy elég súlyos elhízást fog eredményezni pár év múlva? 22/F

2016. aug. 9. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy hízékony típus akkor egy elefántot is megehetsz, nem fogsz egy grammot sem hízni, de kérdés az hogy ez meddig marad így és az hogy rendben van-e hogy ennyi egészségtelen dolgot fogyasztassz (csak tipp hogy nem a salátától, sovány hústól, fehérjétől várod a hízást)?

Van olyan aki egész életében nem lesz hízékony, én egy éve bármit ehettem ndm híztam de egy hosszabb külföldi tartózkodásom óta a levegőtől is hízok, igaz én lány vagyok.

Szóóval szerintem nem igaz, mindenkinek más a teste, felesleges lenne általánosítani.

2016. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni. Van, aki egész életében ilyen. Lehet, hogy valami megváltozik a táplálkozásodban s kevesebbet fogsz enni (nekem voltak ilyenek). S lehet, hogy később hízékonyabb leszel. Nem tudhatjuk.


Én még csak 40 vagyok, az anyagcserém olyan, mint mindig, az étrendem jobb, az aktivitásom kicsit nőtt... Így míg tiniként híztam, most fogyok, mert van miből. Később majd tömegelek. Hogy eléri-e az anyagcserém sebessége az átlagemberét valaha is (most gyorsabb), nem tudhatom.

2016. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sovány vagy,de előzd meg a későbbi hízást, inkább menj el futni, vagy gyúrjál.
2016. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!