Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi egy 17 éves,180cm...

Mennyi egy 17 éves,180cm magas fiú ideális testsúllya?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 00:24
 1/6 anonim válasza:
75-80 kilo körül
2016. aug. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én csak 60 vagyok...
2016. aug. 29. 07:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Sok izmod nincs, de ebben a korban ez még gyakran előfordul (persze később is, ami nagyobb gond, bár nem kell mindenkinek izmosnak lennie. valamicske azért nem árt).

Nem lehet megmondani, mi az ideális, mivel ez ember-, ízlésfüggő is s ha pl. 75 kiló lennél 20 kiló hájjal, az mégis mire lenne jó? Én tömegelnék a helyedben, kivéve, ha kifejezetten vékony (de még nem extrém vézna és izomsorvadt) akarsz lenni, de akkor is legyen mozgás az életedben s a jó étrend is alap.

2016. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van izmom főlleg a lábamba,a karomon nem sok. Rendszeresen focizok csak az evéssel van probléma.. Hiába eszek sokat egyszerűen nem hízok. Nézztem gyógyszereket. Béres csepp meg vitamin de még nem próbáltam.
2016. szept. 3. 23:52
 5/6 A kérdező kommentje:
De én ezt úgy képzeltem el , hogy fel kéne hizlalnom magam legalább 70 kilóra, és arra izmosodni rá.
2016. szept. 3. 23:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Zsíros akarsz lenni és izmos egyszerre? Mert ha csak izmos, akkor elég balga ötlet zsírt felszedni, amit aztán majd le kell küzdened szálkasítással... Örülj, hogy ez a fázis kimarad, csak tömegelned kell.

S ha valóban rendesen eszel (bár van, akinek sokkal több kell), hiba, akkor lehet, hogy extrém nehéz zsírban híznod, viszont az izomtömeg növekedésnek jönnie kell, ha megteszed, amit kell. Van olyan, akinek nagyon nehezen zsírosodik, az jobban teszi, ha örül ennek, hacsak nem extrém esetről van szó, betegesen alacsony testzsírszázalékkal.

2016. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!