Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen komplex készítményt...

SA_milady kérdése:

Milyen komplex készítményt tudtok ajánlani Ca, Mg, Fe, Se, B2, B12 hiányra?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
B12re csak injekcio van, mert mas formaban a gyomorsav azonnal kinyirja ahogy van, nem er semmit, mintha be sem vetted volna
2016. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális, kiegyensúlyozott étkezés, máj, sok nyers növényi anyag.
2016. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Komplex háziorvos.
2016. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es. Akkor mégis hogy lehet, hogy a táplálékkal visszük be? Kizártnak tartom, hogy nem lehet tabletta/kapszula formában bevinni. Simán meg tudják csinálni azt is, hogy a gyomor után oldódjon fel a kapszula.

Elsősorban normálisan kéne étkezni. Nem biztos, hogy célszerű egy komplex készítményre hagyatkozni. Ca-Mg kéne külön, és ahhoz egy erős multi, vagy külön B komplex, szelén, és valami a vas pótlására. Bemehetsz a patikába is, hogy neked ezek kellenek, és akkor adnak. Egyébként ha doki diagnosztizált, akkor miért nem írt fel? Ha meg nem doki, akkor honnan tudod, hogy ezekből hiányt szenvedsz?

2016. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kimerített a szülés/szoptatás, nem tudna helyrejönni a szervezetem... Eszek ahogy tudok,étvágyam nincs, szinte mindig egyedül vagyok a 15 hós örökmozgómmal. Most végeztem vizsgálatot, de ebben az országban ahol én èlek, sajnos nem nagy jelentőséget adnak az ilyesminek, mert ebbe csak lassan lehet belehalni, így az orvosokban elvesztettem a hitemet. Rengeteg forgalomban levő készítményt kipróbáltam, de sehol semmi javulás.
2016. okt. 21. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez "valós" vizsgálat, vagy valami biorezonanciás csoda? Mert ott nekem is kitaláltak mindenféle hiánybetegséget, de nyilván kamu volt.

B komplexet szedtél? Az segíthetne az étvágyon is talán. Semmit nem kívánsz? Gyümölcsöket, zöldségeket sem? B12 miatt mindenképp kéne állati eredetű dolgokat enned. Nem tudsz véletlenül nyers kecsketejet szerezni? Egy próbát megérhet. Azt csak meg kell inni, és elég sok tápanyag van benne.

2016. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!