Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális egy 13éves/lánynak...

Normális egy 13éves/lánynak 50kg (bővebben alul)?

Figyelt kérdés

13 éve lány vagyok kb.162-164cm magas 50kg.

szeretnék fogyni de sajnos enni is szeretek.

ez a súly minek számit sok,normál??

hogy tudnék fogyni?


2010. ápr. 27. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a súlyoddal...
2010. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

normál. a magasságod (162) ki kell vonni belőle 110-et (akkor 52-54) de ennél egy picit kevesebb is lehet, szóval az 50 az tökjó. :)

én 14 vagyok, 47 kiló, és 165 cm :D

2010. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mit meg nem adnék, hogy ennyi legyek :/

Én sajon túl vékony vagyok :/

2010. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tegnap írtam pont egy hasonló korú lánynak 13, h mi a francnak foglalkozik a súlyával és te miért teszed? mond nem adnak elég leckét a suliban v csak éppen unatkozol? 13 évesen még szinte gyerek vagy bár oké tudom,h sokan már nem, de én a helyedben egyáltalán nem foglalkoznék a súlyoddal! Sportoljál és egyél meg mindent amire szükséged van! Komolyan mondom lassan oda jutunk, h egy 6 éves fogja a súlyát kérdezgetni, h jó-e?
2010. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tom mijen idős vagy?!

De igen engem ez érdekel mert bár leckét is írok xD de azért erre is kíváncsi vagyok.

Amúgy meg ez még mindig jobb mintha egy dgadég lennék aki leszarja hánykiló és zabál mint a hülye xD

Lécci ne oszzatak engem csak írjatok a kérdésre

pls

2010. ápr. 28. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj én egyáltalán nem akartalak osztani, de tudod láttam a barátnőmet, aki így kezdte, h mennyire odafigyel a súlyára és végül anorexiás lett már pedig igen is nagyon keményen bele lehet ebbe csúszni! Nem dehogy mondom, h legyél dagadt de 13 évesen igen is szüksége van a szervezetednek arra, h megkapja a fontos vitaminokat és én most 22 éves vagyok normál súlyom van, de egyáltalán nem diétázom hanem sportolok! Egy jó tanács többet legyél a szabadban futkossál meg stb úgy is jön a jó idő, és a diétákat meg egyéb baromságokat 13 évesen felejtsd el! Ha ennyire érdekel engem 13 évesen az érdekelt, h milyen jegyeket kapok meg a jövőm és egy percre se foglalkoztam a sulyommal, mert ha elkezdtem volna kevesebbet enni tanulni se tudtam volna! Ennyi!
2010. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lemaradt, h 8:32-es válaszoló voltam!
2010. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó étem én ,és bocs ha bunkón válaszoltam !

Csak az osztályba kb ..2 lányt kivéve mindenki max.45kg.

Amúgy nem dehogy anorekszás nem akarok lenni,szeretek enni.

De azért köszönöm

2010. ápr. 29. 16:39
 9/10 anonim ***** válasza:
A súlyod tökéletes! Egyáltalán ne foglalkozz azzal, h az osztályban ki hány kiló, mert tudod pont ez vezet ahhoz, amit írtam! Valószínű nekik ilyen a csontozatuk, de 13 évesen még annyira nem dolgoznak a hormonok, de ha igen akkor valószínű rájuk is fel fog szaladni néhány kiló, mert velem is pont így volt!
2010. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem,igazad van !

köszi

2010. ápr. 29. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!