Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez lehet a kávé mellékhatása,...

Ez lehet a kávé mellékhatása, vagy simán csak fáradtságtól van?

Figyelt kérdés

Első éves egyetemista vagyok, csak mostanában kezdtem el kávét inni. Először instant sima kávét, akkor nagyon elvette az álmosságot, kicsit fáztam és felvoltam dobva...aztán elkezdtem őrölt kávét venni és itthon főzni, különös hatást nem éreztem, igaz nem ittam sokat egyszerre. Aztán ma vettem egy helyről, egész nagy adag volt, megittam és utána kezdtem azt érezni, hogy enyhén szédülök és nagyon nehezen tudom magam kontrolálni,hogy ne remegjek,szóval hogy a testem ne önkéntelenül mozduljon meg, mintha magától akarta volna mozgatni a fejem:S A bal szemem szúr picit. A kezem meg eléggé reszket is:S

Nem tudom,hogy ez a kávé miatt van, vagy mert nagyon fáradt is vagyok? Keveset aludtam, kb 5kor keltem,hogy a vonathoz érjek.

19L


2016. dec. 12. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha erős volt a kávé, akkor okozhat szédülést, remegést.
2016. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mindig ezt érzed kávézás után, lehetsz koffeinérzékeny, vagy még nem vagy hozzászokva a kávéhoz.
2016. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!