Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen hatással van a diétázás...

Milyen hatással van a diétázás a hangulatra?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ez sokmindentől függ. van, aki jobban érzi magát tőle, és van akit lestresszel a sok korlátozás, és az energiabevitel csökkentése.
2010. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Huh hát ez sok mindentől függ.

Ha nincs semmi bajod de hirtelen elvonod magadtól az összes tápanyagot, akkor fáradt, beteges, legyengült és rosszkedvű leszel.


Ha viszont túlsúlyos vagy, és egészségtelenül táplálkozol, akkor a HELYES diéta mellett fittebb leszel, kevésbé beteges, helyrejön a közérzeted és egészségesebbnek fogod érezni magad:)

2010. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én rosszkedvű lettem tőle
2010. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most nincs kedvem sokat irni, de megmondom neked az igazat


Soha, egyetlen diéta alatt se várjad, hogy jó legyen. Nem azt mondom, hogy nem jó diétázni. Kétszinű lennék akkor, mert 2 évvel ezelőtt én is -15 kilótól szabadultam meg és ráadásul egyedül. Sose mondtam senkinek, hogy nem érzem magam a legjobban vagy hogy hiányzik egy kis palacsinta vagy ilyesmi, de magamban persze, hogy tudtam. És ez természetes


A szervezeted egy kisebb-nagyobb függőséget alakitott ki és te ezt most lassan elvágod. Persze, hogy fáj és zavar, de annál jobb lesz amikor elmúlik. Ez olyan, mint amikor egy rossz fogat húznak ki. Azt mondanánk, hogy " óó, nem szükséges, még úgyse fáj ", aztán megjön az eszünk és csak belemegyünk, pedig hogy fájni fog az biztos, de később sokkal jobban fogjuk érezni magunkat.


Ez van. Azokat a gondokat amiket nem tudunk megelőzni, azok sajnos károkat fognak tenni bennünk szinte mindig. De minnél hamarabb oldjuk meg a bajt, annál jobb.


Sok sikert kivánok neked !

2010. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A párodéra, barátodére jó hatással van.
2010. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!