Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nutridrinket minden gyógyszert...

Nutridrinket minden gyógyszertárban lehet kapni? Jól tudom, hogy vény nélkül is kapható? Hízni szeretnék

Figyelt kérdés
173cm vagyok és 47kg. Sajnos lefogytam és nagyon nem akar visszajönni, nincs étvágyam. Azt olvastam, hogy ettől az italtól megjöhet az étvágyam és hízhatok is. Edzek mikor van időm. Van valakinek tapasztalata?
2017. febr. 2. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát így szerintem kevés gyógyszertárban van, hogy bemész, és adnak. De meg tudod rendelni, választhatsz ízt is. Én a vaniliásat iszom két éve. Vagyis hellyel közzel iszom, mert arra készülj fel, hogy annyira tömény, hogy azt egy kortyintásra nem lehetmeginni. FInom az íze, de én miután megiszok egy olyan kis dobozzal, utána órákig nem kell ennem. De muszáj, mert ez táplálék KIEGÉSZÍTŐ. Ezen nem szabad élni ! Ja, ,megjönni az étvágyad emiatt nem fog, sőt, ahogy írtam... Egyébként nagyon hatásos, nekem sokat segít amikor iszom rendesen. Viszont a töménysége miatt egy hét után megunom,és inkább nem eszek én sem. xd
2017. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!