Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Dietetikus képzés? Vélemények?...

Dietetikus képzés? Vélemények? Van értelme elvégezni, külföldön mennyire keresett?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a táplálkozástudomány, és ha már ezzel embereken is tudok segíteni, akkor ez már a hab a tortán. :)

2017. febr. 5. 19:30
 1/7 anonim válasza:

Dietetikus képzés BSc-n van, sajnos nagyon gyenge színvonalú, talán még a Semmelweisen a legjobb, de ezzel nem mondtam sokat.

A táplálkozástudományi MSc-n lehet folytatni, SE-BCE közös képzésben, ami főleg élelmiszertudományi ismereteket ad hozzá, dietetikában nem jelent számottevő továbblépést.


Külföldön keresett szakterület ami érdekes is lenne, ha színvonalasan oktatnák, de ez nem áll fenn sajnos. Ha komolyan akarod venni akkor PhD-zni kell belőle, de azt már inkább külföldön érdemes.


A magyarországi egészségügyi felsőoktatásban mindent elnyom az orvosképzés, ami egy meglehetősen egészségtelen egészségügyet eredményez.

2017. febr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első honnan veszed,hogy milyen színvonalú a dietetikus képzés.. csináltad van összehasonlítási alapod?
2017. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Te akkor csináltad? ha igen, tudnál írni tapasztalatot ez ügyben? :)
2017. febr. 7. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csináltam.. több éve vagyok a pályán.. és nem Pesten végeztem
2017. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És hamar találtál munkát? Nehéz a képzés? bocsi hogy ennyit kérdezek :)
2017. febr. 7. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Én anno hamar már a diploma megszerzése után volt munkám... az első helyemről mentem el 6 év gyes-re. Utána már nem kaptam munkát ott ahová költöztem..... így pályát módosítottam és most mellékállásban vállalkozóként csinálom...


Nem könnyű a képzés de én nagyon szerettem.

2017. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hasznos válaszod! :)
2017. febr. 8. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!