Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éhes vagyok de nem kívánom az...

Éhes vagyok de nem kívánom az ételt. Mi ez?

Figyelt kérdés

Hat, őszintén fel évig napi rendszerességgel fűveztem, 3 napja letettem mert elég volt belőle... 5 napja nem tudok enni rendesen, munkában mozgok eleget. 2-3 harapás után el kell raknom a kaját mert egyszerűen nem megy... lehet ez elvonási tünet vagy valami betegség amit pár nap múlva kiheverek? Hozza kell tennem sportos vagyok szeretek mozogni eddig semmi ilyen problémám nem volt...


20/F


2017. febr. 8. 04:59
 1/1 anonim válasza:
Kimerültség és elvonás. A fű elfoglalt egy helyet a testedben. Vigyázz mivel pótolod. Ilyenkor leszel hajlamos rászokni valamire, szóval ajánlatos most elkezdeni helyesen táplálkozni. Ha 2 harapás után elteszed, akkor vidd be magad mellé. Lásd a nap 24 órájában a kaját. Nassolgass. Hátha újra megjön az étvágyad. Remélem segítettem.
2017. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!