Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Baj van. Mit tegyek? (többi lent)

Baj van. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az, hogy nagyon szégyenlem enyhe kifejezés, de férfi létemre 52 kiló vagyok a 170 centi magasságommal, vagyis messze alultáplált vagyok.


Ennek az az oka, hogy az elmúlt 3-4 hónapban a munkaviszonyom a munkanélküli és a próbaidős között ingázott (önhibámon kívül) és jóformán a számlákat sem tudtam kifizetni nemhogy ételt vegyek magamnak... ez idő alatt 13 kilót fogytam (65 voltam).


Most van munkahelyem és végre olyan ami normálisnak tűnik, de csak most kezdtem és fizetést majd csak jövő hónap 10.-én kapok és felmerült bennem a kérdés, hogy mégis hogyan fogom túlélni...


Sokszor van, hogy az éhség már konkrétan fájdalmas és mentális zavarokat okoz. 2500-2600 kalóriát kéne bevinnem minden nap, hogy vissza tudjam nyerni a régi alakomat, de ebben az anyagi helyzetben még az életben maradás is szinte lehetetlen.


Tükörbe nem tudnék nézni, ha kölcsön kellene kérjek ismerőstől. Mit tehetnék?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. febr. 9. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy jóléti alapítvány a városodban nem tudna segíteni?
2017. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a fizetésemből kérnék előleget vagy zálogba adnék valamit.


Ha ezek nem jönnek szóba, akor ételosztásra elmenni esetleg?

2017. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ételosztás lesz ebből... rém ciki, de nem fogok éhen halni


Fizetés előleget pláne nincs pofám kérni próbaidő alatt :S

2017. febr. 9. 22:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Jelenleg van e valami pénzed amit kajára költhetnél, ha van, mennyi?
2017. febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy bármi értéked, amit akár zaciban pénzé tehetnél?
2017. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Max napi 400gramm rizzsel kihúznád rém unalmas, de ad energiát és az 12kg 1 hónapra tebát átlag kilónként 400ft-vel számolva 4800ft.
2017. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden másnap tudsz mellé nyomatni 200gramm babot, ami teszkós száraz bab áron 1 hónapra 3000ft

Tehát 7800ft kb kerekítsünk 8000..

Így mevan a teljes amino profil, az izomzatod nem épül le...

Sokat finganál és hosszú távon tarthatatlan egy ilyen étrend, de vészhelyzet esetén tökéletes... én voltam 6 hónapot utcán, kéregetésből apró kunyerálásból kellett megélnem, ha nem lett volna testépítő multam és én is száraz kenyéren párizsin meg koccintós boron élek mint a többiek, valószínűleg soha nem másztam volna ki a bajból...

2017. febr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok, esetleg, ha van kávédarálód, még nyomathatsz a bevásárló kosárba egy kis lenmagot, a kalifa márkájú a teskoban 200valahány ft... étkezésenként 1 csapott evőkanál darált lenmag, és a megfelelő jó zsírokat is megadod magadnak... jó ennek így nincs felemelő íze... de ezzel a 3 alapanyaggal +só, már el lehet lenni...
2017. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Annyi pénzt sikerült összekunyerálnom, hogy vegyek magamnak rizst meg kenyeret. Elég nagy tételben vettem, szóval egy darabig elég lesz. Tudom, hogy rá fogok unni sőt már most unom magában, de jobb mint éhen halni...


Köszönöm a válaszod/válaszaid, sok hasznos információt közöltél, olyan praktikát tanítottál amiről eddig nem tudtam.


Köszönöm még egyszer! Már kihúzom a hónapot :)

2017. febr. 11. 14:09
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja és mindenkinek ment a zöld. Jó ilyen segítőkészséget tapasztalni GYK-n. Ritka az ilyen ;)
2017. febr. 11. 14:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!