Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A BioTech Usás zsírégető...

A BioTech Usás zsírégető tablettákból ki melyiket próbálta már ki? Mi volt vele a tapasztalata, mennyit adott le vele?

Figyelt kérdés
Újévi fogadalmam volt, hogy rendbe hozom magam. Ebben a lefogyás is benne van. Mivel nem fogyok egy könnyen és később pakolni szeretnék magamra egy kis izmot, ezért ezt a megoldást választottam. Nem akarok belevágni csak úgy ezért kérem pár ember tanácsát :) nem vagyok annyira nagy darab, sőtt a felső testem egyenesen karcsú, vékony, viszont seggre, combra felrakodott vagyok :D 18L
2017. ápr. 3. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el a sárga kapszula című ebookot.
2017. ápr. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, egyebkent ezek a hiszekeny ember lehuzasai, ha csak az utolso 3 kilo nem megy le kemeny dieta mellet5 akkor abba kicsit seg8thetnek... meg ha a kaja tokeletes de egyebke t penzkid9bas
2017. ápr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!