Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális ételadag egy...

Ez normális ételadag egy napra vagy túl sok? Ha van valami olyan dolog ami nem jó, akkor mi az illetve hogyan kéne változtatnom rajta?

Figyelt kérdés
Szóval reggelire ettem a legtöbbet (sok helyen úgy olvastam, hogy ez a legfontosabb) 1 főtt tojást, egy paradicsomot, nagyjából egy maréknyi salátalevelet, 1 mini csemegekolbászt és egy kis Lidlis salátát (ebböl csak egy keveset). Tízóraira 1 kicsi Cerbona műzli szeletet. Ebédre főtt krumplit, céklát, főtt húst (nem sokat). Uzsonnára egy minizsömlét, ami natur sajttal volt megkenve és volt rajta pár szelet retek. Vacsorára pedig egy túróstáskát. Egyébkét emellé ittam min. 2 l vizet és voltam 1 órát aerobikozni.

2017. ápr. 19. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ennyitől éhen halnék.
2017. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A túróstáska hülyeség, a gyümölcs, gabona, hüvelyes, olajos mag kevés/hiányzik.
2017. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is éheznék ennyitől... De az ebédnél nincs mennyiség, azonkívül nem tudunk rólad semmit. Kinek 1500 kcal kell, kinek 3000, ugyanennyi mozgás mellett.


A fehérje is kevésnek tűnik a kalória mellett.

2017. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És hol a NORMÁLIS étel, úgymint főzelék, leves, értelmes köret és hús, hasonlók.


Cerbona, túrós táska minek, hol vannak a magvak, az értelmes fehérje, meg úgy alapból, ez 800 kalória sincs összesen.

2017. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Valószínűleg a szemem kopognak,bár most a hízás a célom,ezért igyekszem nagyobb adagokat enni.A mai napom: Reggeli:55g zabpehely,15gcsokis fehérjepor,1banán,erdeigyümölcsök,chia-,len és egy3b magok,mandula

Suliban:tk zsemle(cottage, füstölt lazac,paradicsom) és erdeigyümölcsös smoothie

Ebéd:zöldségleves,130gcsirkemell,100g barnarizs,fél avokádó,jégsaláta,spenót

Uzsonna(lesz) :görögjoghurt banánnal,túróval,eperrel és magokkal

Vacsora:rántotta tk kenyérrel,grillezett padlizsánnal és cukkinivel

Még egy alma is lecsúszott valamelyik szünetben :)

2017. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!