Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ennyi kaja elég lenne egy napra?

Ennyi kaja elég lenne egy napra?

Figyelt kérdés

Nem ennyit ettem, csupán kíváncsiságból kérdezem :)

Reggeli: Tej, rozskenyér olívás fűszervajjal és csemege karajjal

Ebéd: Gombaleves, Sóska, 1 főtt tojás, burgonya (fél közepes méretű)

Vacsora: rostos üdítő, vajas kifli



2017. máj. 3. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ. Egy 30 kg-s gyereknek sok, de egy 80 kg-s felnőttnek kevés.
2017. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aranyközépút? Mondjuk egy 50 kg-os tinilánynak?
2017. máj. 3. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én világ életembe vékony voltam, most 24 évesen is 47 kg vagyok, de ez a mennyiség még babakoromba is baromi kevés lett volna. Ez most diéta akar lenni vagy mi a fene? Akkor meg mit keres ott a vajas kifli, üdítő, fűszervaj például? Az üdítőt meg a sóskát minek számolod kajának? Miért csak szénhdirátból áll az étkezésed, ami köztudott, hogy 1 óra és már lila köd sincs uátna annyira laktató
2017. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de attól még hogy te GENETIKAILAG vékony vagy, annak ellenében, hogy egyfolytában teleeszed magad, attól még vannak szerencsétlenebbek, akik kevés kajától is híznak, mindamellett hogy minden nap másfél órát minimum sportolnak... Miért mi az, ami annyira laktató lenne?? Tudtommal szinte minden normális magyar kaja ilyen. Arról meg nem tehetek, hogy mit főznek nekem, mert be kell vágni, nincs visszadumálás.
2017. máj. 3. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok genetikailag vékony, csak szimplán nem sz.rt eszem. Most nem azért, de emnnyiből tart beütni a google-be, mit ehetsz és mit nem? Van egy csomó ingyenes könyv is fent, azt is használhatnád. Meg mi az, hogy azt eszed, amit eléd raknak? Egy tinédszer legyen már annyira felnőtt, hogy csinál magának reggelit vagy akármit.


És megsúgom, hogy azért hízol össze-vissza, mert telezabálod magad szénhidráttal. Mert a mérték lenne a fontos, aki hízékony, annak alig kéne enni, nem annyit, mint te eszel: rozskenyér egy az egyben szénhidrát. Gombaleves gondolom sűrítve van liszttel: tehát szénhidrát. Vajas kifli: szénhidrát. Annyit ezel ezekből a sz.rokból, hogy csoda lenne, ha a szervezeted a sok felesleget nem akarná elraktározni. Ja és nem mellesleg semmi tápértéke, éhes is leszel tőle utána fél órával.

2017. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Genetikailag vékony...besz.rok...Még a végén kiderül, hogy a kajától nem is lehet hízni.
2017. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!