Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Protein portól puffadok....

Protein portól puffadok. Nemrég próbáltam laktózmenteset (iso whey zero) a héten rizsfehérjét és ezektől is felpuffadok, görcsöl a hasam. Édesítőre gyanakszom, ti mit gondoltok? Hol tudnám kivizsgáltatni hogy mire vagyok érzékeny?

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 10:06
 1/3 Roland921026 válasza:
El kell menni vérvételes vizsgálatra, háziorvos ad beutalot. Alergia, érzékenység, emésztési zavarok stb. Haveromnak is így indult azt egyre rosszabb lett neki amig meg nem tudta mit nem bír.
2017. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tudja megemészteni a fehérjét zsír nélkül, illetve lehet bennük sokféle káros adalékanyag. Ezért jobb húst, tojást enni.
2017. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele de szerintem ez full olyan, mint hogy a cukor önmagában köztudottan egészségtelen mert nincs meg benne a hozzá szükséges tápanyag, vitamin amit pl egy gyümölcs tökéletes mértékben és arányban biztosít, tehát nem teljesértekű, és a szervezet furán kezeli. Ugyanez a fehérjével is szerintem.. egyik ismerősömnek is romlott az egészsége a fehérjeporoktól. Persze ez csak egy vélemény de érdemes elgondolkozni rajta.. Inkább egyél magas fehérjetartalmú ételeket ne porokat!
2017. máj. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!