Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha keveset eszek az minden...

KETTILA kérdése:

Ha keveset eszek az minden esetben nagyobb bajra utal?

Figyelt kérdés

Nem eszek naponta ,csak kb 1 tál rantottat ami olyan 4-5 tojasbol keszul tehat nem sok .

Neha megjon az etvagyam neha elmegy van hogy hetvegen sokat eszek hetkoznap pedig semmit.

Hiaba mentem el orvoshoz erdemben nem mutattak semmit a vizsgalatok kb 10-15 kilot fogytam egy honap alatt de nem erzem magam rosszul kifejezetten de lóg a bőröm stb szval eleg sokat fogytam emiatt .



2017. jún. 21. 03:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szeretnél orvoshoz fordulni?


Ne légy lusta és ne hagyd el magad.

Mert belehalhalhatsz.

Szedd össze magad, menj el gasztroentorógushoz, előtte pszihiátriára.

2017. jún. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha egy hónapja tart akkor ez elég aggasztó mivel ez borzasztóan kevés kalória. Elmondok egy történetet ami velem történt. Valószínűleg semmi köze a tiédhez, csak azt akarom ezzel mondani, hogy sokszor olyan apróság okoz ilyesmit amire nem is gondolunk.

Na tehát olya 8-9 éve, még kicsi voltam aránylag. Egyszer ettem rántott gombát. Semmi bajom nem volt, aztán 2 nap múlva teljesen elment az étvágyam. Be is lázasodtam, és hánytam is. A gomba biztos hogy nem rossz gomba volt úgyhogy ezt kizártuk, meg amúgyis 2 nap eltelt azóta. Azt hittük, hogy egy sima betegség, ami majd átmegy rajtem, addig is vitaminokat szedtem. Aztán további 3 nap múlva amikor épp hánytam, kihánytam egy nagy darab gombát Ezután olyasmi érzés volt mintha a torkomból belül hiányozna egy darab. Kiderült, hogy nem rágtam meg eléggé, és megakadt a torkomon.


Itt biztos van valami gond van, mert ilyen sokáig nem szokás hogy nincs étvágy. De az is lehet, hogy volt valami ami azt okozta, most viszont mér semmi bajod, csak annyira összeszűkült a gyomrod, hogy ezt is elégnek érzed, bár én nen erre tippelnék.

2017. jún. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a másik probléma hogy voltam orvosnal es gasztron is mindent rendben talaltak teljes verkepemben is minden jo. Ezert nemtudom mit csinaljak mert orvos mem tud segiteni En meg csak fogyok.
2017. jún. 21. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!