Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Francia barackot ettem jó...

Francia barackot ettem jó párat és szőlőt is, ittam később egy kis tejet, nyaltam kevés tejszint a habverőről, majd egy tányér húslevest követte, zárásként resztelt máj főtt krumpli és savúnyú uborka, ez csak az érzékeny gyomornak okoz cifra fosást?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó sok mindent összeettél, szerintem ez egy átlagemberből is előhozza a hasmarsot.
2017. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán szokott ilyen kombinációktól hasmenésem lenni, szóval biztos van, akinek érzékenyebb erre a bélése. Én összezabálhatok mindent, attól nincs hasmenésem.
2017. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én soha, semmitől nem kapok hasmenést s ittam már nagyobb mennyiségű félig savanyú tejet is :D Szóval ez roppantul egyéni.

Amit te írsz, abban nem látok különösebb problémát...

2017. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!