Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2 vagy 4 kanál Jumbo?

2 vagy 4 kanál Jumbo?

Figyelt kérdés
Vettem 1,5 kiló Jumbo Hardcore-t, hogy kicsit segítsek a tömegelésen. Ami fontos, hogy 169 cm és 54 kg vagyok, az étkezésem megvan, napi fél kiló csirkemellet eszek, de edzés után jól jönne egy turmix, mivel nem tudok egyszerre sokat enni. Viszont 150 g fehérje kicsit sok lenne szerintem naponta.

2017. aug. 11. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezd 2 vel a tömegnővelést

Aztán szép fokozatosan emeld az adagot

2017. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy troll... Már a fél kiló csirke is túl sok fehérje neked (pláne hogy nyilván másból is viszel be fehérjét, persze lehet, hogy az minimális. de a növényi is számít).

Az nem gond, ha nem tudsz egyszerre sokat enni, a nap folyamán kell összehoznod az esetedben bizonyára nem valami sok alóriát (persze kinek mi a sok s vannak meglepően gyors anyagcserék is).

2017. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inzulin rezisztenciához elég a két kanál.Kettes diabéteszhez kell a négy kanál.Ha számít az egészség is,akkor vagy sima fehérjét veszel,amihez teszel zablisztet,vagy olyan tömegnövelőt amiben nem cukor a ch.
2017. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyen 3 és akkor nincs vita. Megegyeztünk ?
2017. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!