Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi tortenik ha par napig...

Mi tortenik ha par napig egesz nap csak 1 zacsko mikros pattogatott kukoricat eszek?

Figyelt kérdés
Egyedul vagyok itthon es nincs semmi mas kaja:D amugy rendesen szoktam etkezni 2-3 napig kibirja a szervezet?

2017. aug. 18. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Kaja nélkül igen, de gyenge leszel.
2017. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ott hagytak pénz nélkül a szüleid pár napra..?Azért ez fura.
2017. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na jó, nem hiszem el, hogy nincs semmi más. Oké, főtt étel lehet, hogy nincs. De felvágott, zöldség-gyümölcs, sajt, tej stb.???
2017. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elmenni bevásárolni? Ha otthon maradhattál egyedül, akkor szerintem vásárolni is elmehetsz.
2017. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Osszevesztem a szuleimmel, itt hagytak penz nelkul szoval a bevasarlas felejtos. Hutoben csak virsli van amit nem szeretek meg valami lekvar. Nincsen kenyer se szoval maradt a popcorn
2017. aug. 18. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nagy bajod nem lesz. De elkepzelhetetlennek tartom, hogy ccsak popcorn meg lekvar legyen az egesz hazatokban otthon... nincs ketszaz ft od, hogy vegyel két zsemlét?
2017. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tuti felfordulnék tőle (a sok ch felnyomja a vércukromat, és farkaséhes leszek, hasznos tápanyag szinte 0), akkor már inkább megenném a virslit, vagy semmit. 2-3 napig azt is ki lehet bírni, bajod nem lesz.
2017. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na hogy bírod?
2017. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!