Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túl sok cukortól vannak ilyen...

Túl sok cukortól vannak ilyen tüneteim, vagy Candidától?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és rengeteg finomított cukror viszek be a szervezetembe (üdítők, édességek). Előfordult már gyakran hogy víz helyett is cukrozott teát/Pepsit ittam egész nap.


Tüneteim most, hogy 1 napja már abbahagytam a cukor fogyasztást:


- enyhe alhasi fájdalom, megnövekedett bélmozgás

- gyengeség, fáradtság



Előtte:


-enyhe alhasi fájdalom, néha puffadás, ritkán hasmenés


- enyhén fehér lepedékes nyelv


- lehangoltság


- bőrhámlás (tenyér, talp)



2017. aug. 23. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elszaporodott candida bármit tud előidézni. Sőt, még mást is. Amíg nincsen kivizsgálva, kár erről okoskodni.
2017. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Még hozzáfűzném, hogy azonkívül idült latens alkoholista lehetsz, mivel a cukor a szervezetedben alkohollá alakul át és az alkoholista tünetek bőven jelentkezhetnek.
2017. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam már kivizsgáláson, (ultrahang, gyomortükrözés, vérvétel) de csak a stressze fogták.
2017. aug. 23. 07:58
 4/5 anonim ***** válasza:
A hámlás gombás problémára utal, ami pedig összefüggésben van a sok cukorral. Szokj le a rengeteg cukorról, és valószínűleg magától megszűnik a probléma.
2017. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Candidát kimutattak, de ezek közül semmi nincs. Sőt, semmit se érek, egy másik betegséget vizsgálva jöttek rá.
2017. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!