Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha 3 napig nem eszek csak...

Ha 3 napig nem eszek csak iszok citromos vizet ezt böjtölésnek mondjuk. Akkor bajok lehetnének?

Figyelt kérdés

Hús evő vagyok,de le szeretnék szokni róla. Mindegy is,tehát ha 3 napig nem eszek hanem citormos vizet fogok inni akkor lehetnek bajok?

[link] : ez a lány 3 napig csak kókusz vizet ivott. Mondjuk ő nyers vegán. Én nem vagyok az. Fájdalmat tényleg okozhat?

Ha valaki már csinált ilyet hogy csak ivott és hús evő,akkor légyszives le irnátok hogy volt valami baj vagy nem. Köszönöm.



#húsevő #böjtölés #3 napig éves nélkül
2017. nov. 20. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A húsevő egy szó. Az ember egyébként nem húsevő (tehát nem kizárólag húst fogyaszt), hanem mindenevő (tehát húst és növényi eredetű ételeket is fogyaszt vegyesen).


A normális táplálkozásról vegetáriánus vagy vegán étrendre nem úgy térnek át az emberek, hogy napokig nem esznek semmit, hanem úgy, hogy elhagyják a húst, hústermékeket, és étrendtől függően más állati eredetű élelmiszereket is.


Ha napokig csak iszol, azzal "pánikba ejted" a szervezetedet -- azt fogja hinni, hogy nincs több táplálék és utána amikor eszel, szépen elraktározza zsírként.

2017. nov. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Max 1 napig csinálj léböjt kúrát és az ne citromos víz legyen, hanem frissen facsart gyümölcslé, répalé, céklalé, stb.
2017. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom mi az a vegán 😊 De azért köszi 😉

És a második válaszolónak köszönöm 😊

2017. nov. 20. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!