Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A műanyag ételtartóban tárolt...

A műanyag ételtartóban tárolt ételek valóban rákot okozhatnak?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam: "NEM SZABAD MŰANYAG EDÉNYBEN ÉTELT MELEGÍTENI A MIKROHULLÁMÚ SÜTŐBEN !!!!

CSAKIS KERÁMIAEDÉNYEKET, ILLETVE EDZETT ÜVEGET LEHET HASZNÁLNI, MERT A MŰANYAG ÉS AZ ÉTELBEN LÉVŐ ZSÍR KEVEREDÉSE A HŐ HATÁSÁRA EGY DIOXIN NEVŰ ANYAGOT VÁLT KI, AMI RÁKOT OKOZ, FŐLEG MELLRÁKOT."


2010. jún. 1. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

AZ ÉTELBEN LÉVŐ ZSÍR KEVEREDÉSE A HŐ HATÁSÁRA EGY DIOXIN NEVŰ ANYAGOT VÁLT KI,


Aki ezt a szöveget leírta kicsit analfabéta a kémiához!

2010. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem az, hogy annyi mindenről állapítják meg, hogy rákot, meg más egészségkárosodást okoznak, hogy az emberiség ezek szerint min. 10 éve kihalt. Amit 5 éve egészségesnek mondtak, most káros, és fordítva is igaz. Én már nem adok az ilyesmire.
2010. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Régebben, volt az egyik ismeretterjesztő csatornán egy műsor ahol mindenféle állításokat teszteltek és ez is közöttük volt! És ott laboratóriumi vizsgálatok alapján kimutatták, hogy nem okoz rákos betegséget! És semmilyen anyag nem válik ki a műanyag edényekből!
2010. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én eleve a mikrót is csak akkor használom, ha nagyon muszáj. Sajnos nem lehet tudni, mi az igazság.


Egyébként amikor egyszer kénytelen voltam műanyagban melegíteni, amire rá volt írva, hogy mikrózható, ráadásul minőségi doboz volt, nem olcsó kínai szar, a zsircseppek beleégtek a műanyagba.

2010. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jajj, manapság minden rákot okoz...
2010. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!