Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kávéra (cappucino de mindegy)...

Kávéra (cappucino de mindegy) nagyon megszívom ha Tequilát iszok? XD

Figyelt kérdés

Igazából csak ki akarom próbálni a tequilát egy ismerősömmel és egy bárba mennénk ahol én mindig iszok kávét mert jólesik a hidegbe(legyen ennyi elég lol).

És az a kérdésem lesz e belőle nagyobb bajom(hasmenés,kihányom, meghalok stb)



#inni #kávé #tequila #cappucinot
2017. dec. 13. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy igen veszélyes keverés. A tequila reakcióba lép a kávéban lévő koffeinnel és ez egy maró hatású elegyet alkot ami nagyon veszéles lehet a gyomrodra. Akár a teljes gyomrodadt és hasfaladat is kimarhatsz.


Mégis milyen válaszra vársz hülyegyerek? Ne igyál ha ennyi eszed van. XDXDXD Inkompetens fasz.

2017. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:) hat ez egy hulye aki elottem szolt :) ...


... szoval: Nem lesz baj kishaver, majd valamelyik baratod haza fog cipelni. Anyad is biztos feltakarittatja a hanyasodat ... szerintem kettot igyal :D

2017. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Meghalsz.!!! Ez tutti.
2017. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
....... de mit foglalkozol vele? Hisz egyszer elunk! :)
2017. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves első!(hülyegyerek khm)

Szimplán meg akartam róla bizonyosodni,hogy nem jó ötlet, és (ahogy oda is leírtam,de lehet nem láttad akkor leírom mégegyszer a kedvedért)arra voltam kíváncsi lehet e belőle bajom:D Nem tudom miért kell nevekkel is illetni hozzá,(jó az intelligencia szinted) egyébként nyilván gondoltam hogy nem kéne, csak rákérdeztem hogy biztosra menjek lol.

Kedves második!

Jó nyilván ha nem ajánlott keverni nem fogom megcsinálni:D

Kedves harmadik!

Remélem leesett,hogy at csak poénból írtam odaXD

Kedves negyedik!

Ezt amúgy adom,de mégse rontanám el az estém hogy telehányok mindent és mindenkit lol(:D)

Köszönöm a válaszokat.

2017. dec. 13. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!