Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudom megszüntetni a...

Hogyan tudom megszüntetni a gyomoridegemet? 19F

Figyelt kérdés
Már évek óta gyomoridegem van, néha-néha előszokott jönni, de aztán el szokott múlni. Azonban most már több mint egy hónapja tart. Naponta csak egyszer tudok étkezni, és kb csak 1 liter vizet tudok inni. Amúgy is vékony vagyok, de így még jobban lefogyok, ami biztosan nem lesz jó hatással az egészségemre. Ugye most van a vizsga időszak is, valamint ha a barátnőmmel vagyok, vagy csak rá gondolok már rosszul érzem magam. Miatta is stresszeltem sokat, de most már minden gond megoldódott, és nagyon szeretem, nem szeretném emiatt elhagyni. Szerintem most már csak a fájdalomtól való félelem miatt stresszelek. Mit javasoltok? Menjek el orvoshoz, pszichológushoz?

2018. jan. 2. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
olvasd az egyel föllyebbi kérdést.
2018. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen "eggyel följebbi kérdés?"
2018. jan. 2. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg a pocid hogy ne legyen ideges
2018. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám, és nagyon szeretnék rá megoldást találni.


Én beszéltem több emberrel már, és nagyobb részük azt mondta, hogy felesleges pénzkidobás volt a pszichológus.

2018. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!