Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi van, ha valaki krónikus...

Mi van, ha valaki krónikus soványságban szenved és ehet össze bármit, mégsem hízik két dekát sem?

Figyelt kérdés
Gyógyszereket ne javasoljatok!
2008. okt. 27. 15:24
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát... próbáld ki azt, hogy 1 hétig keményen olyan 1000 vagy ennél alacsonyabb kalóriás étrenden vagy, majd az 1 hét letelte után kezdj el zabálni. Hallottam már ilyenrúl: két csajszi 1 hétig 600 kalórián volt és fogytak 1 kilót, majd elkdezdtek zabálni és feljött 6 kiló. Persze, ez alkat függő is, nem mondom, hogy Te is ennyit fogsz hízni, de próba szerencse. Ha már mindent kipróbáltál, akkor ez megér egy próbát, nem?:D
2008. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Menj ki kulfoldre. En is koros sovanysagban szenvedtem otthon, itt meg 3 honap utan (egeszsegesebb etrenddel, tobb mozgassal!) hizok, mint allat. :D
2008. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hello,


szerintem ha kórosan sovány vagy, legelsőre VIZSGÁLTASD KI MAGAD DOKIVAL. Az állapotod mögött állhat felszívódási zavar, komplex vitaminhiány, lappangó betegség, stb.


Itt hasonló problémára válaszoltam, remélem segít. Ne zavarjon hogy vegetárius fórum, a lényegen nem nem változtat.


[link]

2008. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
basszus, én úgy örülnék, ha kórósan sovány lennék...
2008. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!