Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha a kefírgombát felöntöttem...

Ha a kefírgombát felöntöttem tejjel, le kell zárni az üveget, vagy hagyjam nyitva?

Figyelt kérdés
Milyen tejet érdemes hozzá használni? (Fontos-e a zsírtartalom, lehet-e UHT tejet használni hozzá stb.)

2018. febr. 19. 07:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én régebben készítettem, de nem kefírgombából, hanem bolti kefírből, és talán egy kanállal kellet kivenni belőle, azt felönteni tejjel.

UHT tej is teljesen jó hozzá, úgy emlékszem, én is azt használtam. Én egy fedeles leveses dobozban készítettem, aminek volt a tetején egy pici lyuk, hogy amikor a forró levesre ráteszem a fedőt, ne lökje le magáról. Nem tudom, hogy kefír esetében mi történt volna, ha nincs hagyva egy kicsi szellőzés, minden esetre a fent leírt módszerrel készítettem kefírt.

2018. febr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!