Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1400kaloria az soknak számít?

1400kaloria az soknak számít?

Figyelt kérdés
Ha minden nap 1400 kalóriát viszek be az soknak számít azaz egészségtelen ha annyit eszek?
2018. febr. 22. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggelire nem.
2018. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyi idős, milyen magas és hány kg vagy. De alapvetően szerintem kevés.
2018. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Ha nem vagy 130 centi és 35 kg, akkor napi 1400 kcal mellett fogyni fogsz.
2018. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző, van, aki hízik ennyivel sokkal súlyosabban is, csak az persze ritka (s nagyon sajnálom őket).


Kérdező, ez így hiányos kérdés. Kinek, milyen célból?

Nekem szuper lenne szálkásításhoz, aktívabban heti 1 kilót fogynék, mozgás nélkül kb. felet hetente. De ez én vagyok, most.

A súlytartó kalóriaszint olyan 1500-3000 kcal az embernél, kivéve, akinek 4-5000 vagy 1200... De tipikusan, normál, nem túl aktív, nem túl nehéz, de nem is extrém lassú anyagcseréjű vagy csontsovány embereknél inkább az, amit először írtam.

Hogy neked mennyi kell, arról semmi becslésem sem lehet, hisz semmit nem tudok rólad. Ha megadnál minden fontos adatot, akkor se lehetne tudni, hogy 1400 vagy 2000 kcal kell neked. Ha fogysz, túl kevés, ha hízol, túl sok, leegyszerűsítve ennyi.

2018. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!