Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van annak valami veszélye,...

Van annak valami veszélye, hogy olyan tányérból eszek, amit előtte nem mostam el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy igénytelen és undorító de csak néhány kajálás után szoktam elmosni egy tányért. Lehet ennek valami veszélye?
2018. márc. 19. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Van.

Lehet.

2018. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Libers Pertz ***** válasza:
60%
Csak a gyengék kapnak fertőzést a mosatlan tányértól!!!
2018. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk nem is szoktam beteg lenni. :D
2018. márc. 19. 17:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha a két kajálás között a tányéron maradt ételmaradékkal történik valamiféle olyan mikrobiológiai változás, ami baktériumok elszaporodását ill. baktérium toxinok felszaporodását eredményezi. Ha viszonylag gyorsan beszárad, akkor nincs igazán veszély.
2018. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, legalább töröld le papírtörlővel, ha végeztél...
2018. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem szivesen ennek estere otthagyott mosatlan tanyerbol, ki tudja nem nyalogattak-e meg ejszaka a csotanyok. (Nincsenek nalunk, de egyet lattam egyszer az elmult ket evben, szoval sosem lehet tudni, mi folyik kint ejszaka.)
2018. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, nálunk is bevett dolog az efféle, hogy csak 1 órát mosogassunk naponta, ne még többet (csuda tudja, felszaporodnak a mosatlanok). Illetve ugyebár attól függ, mi van benne, mert egy fél kanál mártással csúnya dolgok eshetnek, nyers tojással is (bár nekem ez utóbbi is beszáradna, de az pont az, ami akkora szintű piszkolás, hogy mindig elmosom)...


Amikor rántottát eszem ki a tányérból és pár csepp zsír marad utána, az még csak nem is undorító, akárhogyan is nézem. Egy szelet kevert süti pedig szinte semmi nyomot nem hagy. De persze ez ízlés dolga.


Az én immunrendszerem pár nagyságrenddel jobb annál, ami az effélék kezeléséhez kell.

2018. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: Szerintem elmosogatni kevesebb meló, kevesebb hulladék és még tiszta is lesz... Lehet, hogy egy gyakorlott embernek nem, én sosem használtam papírtörlőt semmire, sosem jöttem rá, mi értelme lenne. Úgyhogy lehet, hogy ezért könnyebb nekem mosogatni :)
2018. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az: hogy lehet valaki ennyire igénytelen?
2018. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!