Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A reggelimben volt csalamádé...

A reggelimben volt csalamádé és tej is egyaránt. Várhatok hasmenést?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 12. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Mégis mi honnan tudjuk hogy a TE emésztőrendszered mennyire tolerálja ezeket??

Pl nekem biztos nem lenne hasmenésem ettől mert én bírom.

2018. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért van ez a rengeteg téveszme, hogy egyes élelmiszereket együtt vagy közel egymás után fogyasztva bármiféle emészstési probléma lenne "kötelezö"!


A legtöbb ilyen kombináció más területeken teljesen normális, illetve még MO-on is más néven megszokott (gyümölcs + tej az egyik ilyen, ha így eszi valaki, akkor jönnek a - hülye - figyelemzetések, hogy napokig hasmenésed lesz, ha meg gyümölcsturmoxként fogyasztod, akkor egészséges)


Gondolom, nem egybeönötted a tejet meg a csalamádét - mert akkor a tej összemegy és gusztustalanul néz ki, de egyébként nem tudom, miért lenne bármi bajod is töle. A tej a gyomradban eleve kapásból összemegy, mert a gyomorsav egyböl kicsapja, szóval a csalamádé nem sokat változtat a dolgon.


SZóval nem kéne állandóan ilyen hülyeségeket törni a fejed és akkor nem lesz semmi baja a hasadnak.

2018. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2# teljesen egyetértek. Ilyen fa szságokat kitalálni és még mindig ez van a köztudatba de fel nem tudom fogni hogy miért, mikor valóban úgy van ahogy a 2# írja.
2018. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem lenne. De pl. az anyám bármit összehet neki semmitől nem lesz. Egyéni érzekenység kérdése. Életed során próbáld megfigyelni mire hogy reagál a szervezeted és annak megfelelően táplálkozni. Gondolom nem 6 éves vagy már és van némi tapasztalatod.
2018. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, nekem tuti nem lenne semmi, még ha összeönteném se, nem vagyok az a fajta.

De más családtagomnak csak a tej is hasmenést okoz (nem issza és elszokott tőle, ez normális, ahogy az is, hogy én meg nem szoktam tőle el és semmitől nincs hasmenésem).

2018. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#1 #2 így gondolom én is.
2018. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3 veled is egyet értek.
2018. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!