Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Edzek és nem tudok hízni, mit...

Edzek és nem tudok hízni, mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

16 éves, 173cm, sovány fiu vagyok, kb 49-50 kiló, voltunk orvosnál is, azt hittük hogy a pajzsmirigyhormonjaimmal van valami hogy nem tudok hízni, de kiderült hogy makk egészséges vagyok, egyszerűen ilyen a fajtám, DE.


Változtattam az életemen, elkedztem 2 hete street workout-ozni, meg van minden kellék, napi 70-80 fekvőt meg tudok csinálni, SZABÁLYOSAN, + 20db hasprés,és 20bd felülés (tesi tanárommal irtuk össze az edzés tervet)



A baj az,hogy nem hízok, nem nagyon fog meglátszani az eredmény ha nem hízok, 3-an lakunk egy házban, anyukámmal meg tesómmal, Többet eszek mint ők 2-en,(a legtöbb esetben) mondtam tanárurnak is az étkezést,és mondta hogy tojás. meg zöldség meg bla bla bla,tu.képpen amibe sok a sz.hidrát meg a fehérje, az a baj, hogy itthon nem nagyon eszek olyanokat, gyümölcsöket ritkán,nagyon, zöldséget meg azt amit anyám főz, menjek be a biotech usa-ba és vegyek magamnak fehérje szeleteket, hogy tudjak hízni,? mit csináljak?


2018. okt. 15. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

ilyen testsúly mellett nem kell speciális étrend mert mindenhogy izmosodni/hízni fogsz ha eszel rendesen!


Én a húzódzkodást ajánlom, az elég durva.

Én azzal felszedtem 20kg-ot cirka fél év alatt.


Persze az elején nagyon nagyon nehéz, alig bírtam magam felhúzni, fájt a karom volt, hogy majdnem elájultam szóval az elején ne várj magadtól sokat.

De amint elkezdesz belejönni (kb. 1-2hét) és jobban tudod magad terhelni akkor igen látványos lesz a kilók gyarapodása!

2018. okt. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy kihagytam a lényeget, valójában énis street workout-ozok, 2 hete kezdtem el, még mindig nehezen megy a chin-up, felsőfogással meg szinte nem is próbálkozom,az inkább hátra megy, és 5 napja vettek tőlem vért, 2x szúrtak meg,mert gyári hibás volt a tű,sokat szenvedtem,annak már 5 napja, ma,kimentem,csináltam 20-chin-up ot,és mintha levágták volna a jobb karom,annyira fájt,mostmár nem,de ilyenkor edzek még rá? vagy várjak míg teljesen begyógyul a vénám?
2018. okt. 15. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!