Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Uzsonnára mit egyek?

Uzsonnára mit egyek?

Figyelt kérdés

Egy éve kezdtem a diétát, akkor nagyon kitartóan csináltam végig, szépen látszott az eredmény. Shake-et ittam uzsira, most viszont a szagát se bírom elviselni.

Akik fogyókúráznak, mit ajánlanak uzsira?


2018. nov. 26. 17:16
 1/2 anonim válasza:
Nekem a kedvenc kombom zeller+repa+uborka
2018. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen étkezésem, nem fér, de ha te éhes vagy ilyenkor (s nem opció, hogy az ebéded legyen rendes, egyszerűen sok pici étkezést igényelsz), akkor valami olyan étel kéne, amit szeretsz, ami jólesik, ami befér. Ha gondot van a fehérjebevitellel, akkor ez a kis étkezés is legyen fehérjés, ha aznap alig ettél zöldséget, legyen valami saláta... Én mindig a többi étkezésemhez képest döntöm el, mit egyek még, jó napot akarok kihozni tápanyag terén.
2018. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!