Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Beteg lesz a kisfiam, vagy...

Beteg lesz a kisfiam, vagy csak elrontotta a hasát?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban átkéretőzött a szobánkba, mert fájt a hasa. Egész végig böfög kb 5 percenként (nem épp illatosat), nem bírt aludni, mondta, hogy hánynia kell, de nem hányt.

Mitől lehet ez?


2019. jan. 28. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Talan valami olyat evett, amire igy reagal a szervezete. Fuszeresebb kaja esetleg, vagy tobb tej/joghurt? Esetleg olyan kajak egyszerre, amik nem szeretik egymast odabent?
2019. jan. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem evett semmi újdonságot, délben evett halrudacskát krumplival, aztán meg banánt, kis kekszet.

Vacsorát már nem kért, lehet már akkor se volt jó a hasa.

2019. jan. 28. 06:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem hinném hogy elrontotta a hasát. Lehet, hogy valami vírus. Vidd el orvoshoz.
2019. jan. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Más tünet? De egyébként inkább vírus csak nem tud neki ki jönni,erőlteti. Ez elég kellemetlen. Azóta mik a fejlemények?
2019. jan. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A halrudacskát próbáljatok hanyagolni. Ha ez a bolti dolog nem biztos hogy azt a panírt bírja a gyomra. Esetleg csináljatok tesztet nem e eppen a tojás a hibas. Nekem is volt ilyen problémám es kiderült hogy a tojásfehérjére érzékeny vagyok. Hanyagolni kellett egy ideig de szerencsére kinőttem.
2019. jan. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegnap nalunk is hal volt es a ferjem egesz este fajlalta a hasat plussz reggel 2x hanyt. A hal a hibas, biztos ez a bosszuja! :D
2019. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos beteg lett, hányt 2x, most a hasa megy...

Köszi azért a válaszokat!

2019. jan. 28. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!