Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Én nagyon sok édességet eszem...

Én nagyon sok édességet eszem és volt is már bőrbetegségem. A neve szoriázis. De ez nem attól lett. De visszább kell vennem és nem vagyok vegetárjanus de az ételek ben nem szeretem ha hús van és ti mit mondotok mit tegyek mind a két problémámmal?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Három az a kettő probléma.

Az egyik, hogy tulzottan sok édességet eszel. Ezt magad is állítod. A második, hogy nem fogyasztasz húst, pedig saját belátásod szerint is kellene. A harmadik, a bőrbetegség, amit nem tudnak az orvosok sem hovatenni. De szerintem te érzed, hogy ez a három dolog összefügghet. Kérjél tanácsot diabetiológus szakorvostól. A háziorvosodtól kérdezd meg, kell e oda beutaló.

2010. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!