Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Par napja ittam egy keveset,...

Par napja ittam egy keveset, es azota egyaltalan nincs etvagyam, sot hanyingerem van. Normalis? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Par napja, mint lathattatok a cimbol, iszogattunk a baratokkal, de nem ittam sokat, sot, meg sem ereztem. Megis, azota folyamatosan hanyingerem van, etvagyam egyaltalan nincs, csak kenyszerbol eszek, de akkor is majd' elhanyom magam. Azota, hogy ez a pentek megtortent, azt hiszem, egyszer ebedeltem es egyszer vacsoraztam, akkor is fel adagokat. Ez normalis? Nem tudom, lehet-e koze ennek a dolognak ahhoz, hogy refluxom van, de gondoltam, leirom.

Szerintetek?

Koszonom a valaszokat elore!

17/L



2019. febr. 25. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, majd megszokod. Minden kezdet nehéz.
2019. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, de nem hinném, hogy a napokkal ezelőtti ivászat a fő oka. Lehet, hogy valami betegség bújkál benned. A reflux tudtommal nem befolyásolja az étvágyat. Igyál gyömbérteát, hányingerre és étvágytalanságra is hasznos tud lenni.
2019. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!