Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha a gyorséttermi kaja valóban...

Ha a gyorséttermi kaja valóban nagyon hizlal akkor miért alig látni elhízott embert a gyorséttermekben?

Figyelt kérdés
Én elég gyakran járok gyorséttermekbe és megfigyeltem, hogy ott főleg vékony kisportolt, a mai trendeknek megfelelő embereket látni főleg, minden korosztályból. Kocsmákban pl. sokkal több kövér embert látni. Akkor miért nincsenek tele kövér emberekkel a gyorséttermek ha valóban annyira hizlal?

2019. márc. 18. 06:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem vagy tisztában az elhízottság fogalmával.
2019. márc. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Talán nem fordult meg a fejedben,hogy nem minden nap ott esznek?
2019. márc. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Akik bemennek azok általában ritkán esznek ott, viszont ahol van autós kiszolgálás ott több az elhízott ember mert aki rendszeresen eszik gyorséttermekben azok legtöbb esetben nem szálnak ki, hanem az autós kiszolgálást választja.
2019. márc. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Tehát eltöltöttél fél órát egy étteremben, és az ez idő alatt betért vendégek alapján következtetéseket vontál le a teljes nyitvatartási idő alatt, és valaha is ott étkező emberekről. Értem.

Nem a gyorskaja hizlal, hanem a kalóriatöbblet.

2019. márc. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Pl. ha valaki eszik rendesen, de sportol is rendesen, az nem hízik.

Van olyan, aki genetikailag nem hízik.

Meg van, aki nem jár oda mindennap.

2019. márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Én kövér vagyok (130 kiló 170 magas) és én sem eszek gyors étterembe, mondjuk belegondolva a környékünkön nincs is kövér ember, mint iskolában mint munkahelyen és a környéken is én vagyok a "rekorder" , kocsmába sajna nem járok, egyedül ahol láttam kövér embert az az ügyészség. Gyors átterembe csak mindig fagyit eszek, de az is ritka, főleg nyáron a pusztító melegbe.
2019. márc. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Túl van ez a téma tolva. Nem hiszem, hogy mondjuk egy dupla sajtos mcroyal jobban hízlalna mint egy milánói vagy egy grízes tészta, amit a menzán vagy otthon eszel. A fagyit meg mindegy hol eszed, nagyra nő tőle a segged. :D
2019. márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsére a gyorséttermekben akkorkák a hambik mint egy tabletta, ezért vagy nyolcat kellene betolni, hogy hízzál, az meg anyagi csőd.
2019. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szerintem arról van itt szó, hogy a kormány erre akarja ráfogni, hogy sok a beteg ember, mert könnyebb a gyorskajáldákra ráfogni ezt ahelyett, a tény helyett, hogy sok embernek nem telik egészséges és változatos étrendre és nem utolsó sorban még plusz adónemet is belehet rá vezetni lásd: chips adó..

Na meg az alkoholfogyasztást miért nem említik, amikor a sör köztudottan nagyon hizlal, de mintha az állam afelett szemet hunyna, mert jó is nekik, hogy annyi ember alkoholizál az országban.


Nálunk sajnos minden 3 ember alkoholista és ezáltal az EU legtöbb alkoholt fogyasztó országa vagyunk. Ezek hivatalos statisztikák. Nálunk ráadásul olyan kicsi adagú kajákat adnak az ismertebb gyorséttermekben, hogy amellett valóban művészet volna elhízni..:D Amúgy érdekes tény, hogy ettem már Szlovákiában és Romániában is Big mac-et és kb. 1,5x akkora volt mint ideahaza és talán még olcsóbb is volt egy kicsit..

2019. márc. 18. 17:35
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

#9

Sikerült csúcsot állítanod az ellenzéki baromságok terén!

Gratula!

A gyorskajáldákban felszedett kilókat megpróbálod a kormány nyakába varrni! :D:D:D

Te nem vagy normális!!!!!!

2019. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!