Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti kerülitek a rákkeltő...

Ti kerülitek a rákkeltő élelmiszereket? Mit esztek?

Figyelt kérdés
Most olvastam el pár cikket és már mindent annak mondanak.

2019. máj. 29. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Ez a modern világ.

Igaz nem rák (eddig szerencsére),de reflux beteg vagyok.

Nagyon sokat küzköddtem a savammal,másfél éve elhagytam az összes felvágottat és kenyeret,kenyérfélét is alig eszem.

Nem tudom ,hogy hogyan jött ez ,hogy egyik nap még ettem ezeket a “lomokat” másik nap nem,de azóta teljesen eltünt a panaszom.Jobban is alszom mert nem kelek fel mindig ,hogy a torkomat marja a sav és köhögnöm sem kell.

Ezért is gondolom,hogy műanyagokat gyártanak emberi fogyasztásra

2019. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ipari élelmiszarokban (nem elírás) van minden, aminek nem kéne ott lennie: fűrészpor, egérkaka, használt zsepi (egyszer találtam egy zsemlében... gratula a pékeknek).

Házi kaja lenne a megoldás, de ilyet nem lehet mindenből. amiből csak lehet, oylat evszek + igyekszem inkább lassabban enni (jól megrágni az ételt). Habszolva csak hízok meg többet is eszek amúgy mint kéne. És persze boldognak lenni, mert akkor nincs olyan izé... cukoréhségem...

2019. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem nagyon érdekel, amit szeretek vagy ami finom megeszem/iszom. Nem szoktam elolvasni, hogy mit tartalmaz, nem érdekel. Egyszer élünk, ha mindenre ennyire oda kéne figyelni elég szar lenen az élet.
2019. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 szar lesz az majd így is, csak majd később.
2019. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha meg már most kezdek ezekkel foglalkozni, akkor meg szinte semmit se tudok tenni, mert minden káros
2019. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem igazán foglalkozom velük. Lényeg hogy sportolj, az kigyensúlyozza valamennyire, ha egészségtelenül táplálkozol. Persze ha elkerülöd, még jobb.
2019. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!