Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ettől fogyok, ha ezeket eszem?

Ettől fogyok, ha ezeket eszem?

Figyelt kérdés
Nyilván mozgok is mellé.A kaja amiket fogyasztanék:müzliszelet,zabkása,saláta,konzerves halak,csirke(ezt lehet nem tudom kivitelezni a körülmények miatt.)Müzli meg zabkása maximum napi 1x lenne.Van azért rajtam felesleg.156cm,66kg vagyok és lány.Fogok még ígyis fogyni,vagy a zabkását és a müzlit mellőzzem?Kérlek,ne beszéljetek le róla,nem tudtok.Miután lefogytam,életmódot fogok váltani.Csak kell egy kis motiváció:) 3 hét alatt mennyit tudnék fogyni így,ha ezeket eszem?Kérlek,csak a kérdéseimre válaszoljatok,kultúráltan.Köszönöm!

2019. jún. 20. 15:13
 1/1 anonim válasza:
100%

Elsősorban nem mindegy milyen müzliről beszélünk. A legtöbb müzli tele van tolva cukorral, ahogy a müzliszeletek is, az előre porciózott zabkásákról pedig már nem is beszélek. Nem tudom te milyenre gondoltál, de ha nem agyoncukrozott, akkor még akár jó is lehet. Persze mindent csak mértékkel.

Egyébként semmi főtt ételt nem ennél?

Nem lehet előre megmondani mennyit fogsz fogyni. Függ attól, hogy mit eszel, mennyit eszel, mennyit mozogsz és még sorolhatnám.

2019. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!