Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szafi termékek?

Szafi termékek?

Figyelt kérdés
Tudom az egészséges élelmiszer mindig drága főleg ha GM is, de nem sok egy kicsit 750 Ft-os bagett meg 990Ft-os kis édesség a pultban a Szafi pékségekben? Üzlet persze nem azt mondom 100 Ft legyen, de ma mentem be először és elképedtem. Mondjuk megnéztem mérlegüket és milliárdos az árbevétel, ami szuper jó csak akkor nem lehetne kicsit kisebb árréssel dolgozni? Az Update termékek meg szójás, búzalisztesek szóval felejtős. Tudom süssek magam. :)

2019. júl. 5. 16:55
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát figyelj, a Norbi is most ezzel az új KETO hülyeségével, 500 Ft egy 75 grammos csiga erre mit lehet mondani? Akik megveszik ezeket a termékeket azok meg is érdemlik. Szafi legalább nem mondott soha ellent önmagának, míg Norbi például a ketogén diétát mindennek elmondta tévében pár éve(vissza lehet nézni adást), hogy mekkora pocsék, veszélyes,most meg látja ebből lehet pénz hát nesze megjelent ezekkel a KETO nevű termékekkel. Én biztos ennyiért, amit írsz nem vennék Szafis terméket készen, palacsinta meg lángos lisztet rendeltem már tőlük, mert van a családban olyan, akinek GM cucc kell, azok jók és árban sem vészesek, de ezek a pékségek akkor tényleg drágák, bizonyos rétegnek szólnak.
2019. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igazad van sok mindenben.
2019. júl. 5. 17:14
 3/8 anonim válasza:
100%
Én 600 Ft/db vettem egy lapos kis süteményt (azt hiszem galette a neve ) ilyen Szafi boltban fél fogamra nem volt elég pedig 50 kilós nő vagyok és esküszöm nem zabálok, a barátnőm akivel voltam szendvicset evett az 900FT körül volt, de arra azt mondta laktató volt, vitt haza mini bagettet (425 Ft/db) én is azt gondolom kicsit túl vannak árazva, viszont ha liszteket veszi meg ember és otthon készíti el magának a finomságokat, akkor megéri és hatalmas dolog annak, aki nem ehet meg bármit! Az XI.kerületben levő nekünk nem volt olyan szimpi, de a zuglói nagyon -nagyon jó, oda néha benézünk. :)
2019. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ igen Galette, francia pite! :) Én is láttam, de annyiért nem vettem meg. Tudom egy cukormentes finomabb süti mindenhol ennyi sőt drágább is, de ez látványra sem ér ennyit nekem.
2019. júl. 5. 18:04
 5/8 anonim válasza:
Most amúgy van akció hétvégén ilyenkor érdemes megvenni dolgokat, mondjuk nem péksütit persze. XD (az nem is akciós)
2019. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Minden ilyen élelmiszer drága! Én alapvetően szeretem a termékeiket a Kelenföldi boltjukat nem, de a Zuglóban lévőt nagyon. Norbisat viszont nem eszem semmit az tényleg nem éri meg megnézve összetételt mondjuk egy péksüteménynél arról nem is beszélve kerülöm a szóját.
2019. júl. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#3 :Most nézem te is pont ezt írtad a pesti oldalon lévő boltot preferálod ez vicces, te miért ha nem titok? Jöhet priviben is.
2019. júl. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előző kettő hozzászólásom után még valami, hogy tényleg amúgy megéri sütni. Ha nem szeretsz vagy nincs időd, akkor nagyszülő vagy barátnő esetleg? Úgy tényleg megéri az árát és finomak jóval olcsóbbra jön ki, mint készen megvenni.
2019. júl. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!