Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetoválással kapcsolatban ki...

Tetoválással kapcsolatban ki mit tud?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy minden áron szeretnék csináltatni egy frankó tetkót és ábrának ki is választottam egy képet, de az van hogy ez egy nagy amerikai zenekar ismertetőjegye is egyben. Ezzel kapcsolatos lenne a kérdésem, hogy kell e valami engedély vagy simán feltetováltathatom a hátamra a dolgot?

Ja és ha valaki nagyon jártas a dologban légyszi írja meg azt is, hogy egy kb a hátam felét kitevő tetkót ami fekete csak kb mennyibe készítik el?


2010. júl. 11. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ez sok mindentől függ... mennyi tinta kell hozzá, stb...
2010. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell semmiféle engedély. Nem láttál még zenekaros tetoválásokat? Simpson családosat? Star wars rajongók egész háta tele van a szereplőkkel...

Amúgy hány éves vagy? nem gondolod hogy 1-2év múlva nem fogod szeretni a zenekart?akkor kib@szottul megbánod majd. Én is azt hittem hogy örökké fogom szeretni azt a zenekart amit 13évesen hallgattam de rá 1-2évre kb megutáltam. Szóval gondolt ezt át rendesen.

2010. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Invictus tattoo honlapját, ott sokmindent írnak.
2010. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a másodikk komentelőnek üzenem, hogy köszi, de 19 vagyok és nemtudom elképzelhetőnek tartani azt amit most imádok azt később se fogom, lehet egyszer megbánom, majd de hid el jól meggondoltam a dolgot, legalább egy éve töröm rajta az agyam :D
2010. júl. 11. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
második vagyok. Bocs akkor nem szóltam, de ezért nem kellett volna lepontozni ha tetted.
2010. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!