Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Steam-en játékot átrakni...

Korowa kérdése:

Steam-en játékot átrakni másik fiókra lehet?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy fiókom, ahol rengeteget játszottam egy bizonyos játékkal, de szeretném ezt átrakni egy másik fiókra úgy hogy meglegyen minden, amit eddig csináltam, ez lehetséges, vagy a lehetetlent akarom megpróbálni? :D Biztos hülyeséget kérdezek, de azért örülnék egy normális válasznak :'D

2019. júl. 24. 02:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sajnos!

Amit aktiváltál az egyiken, az ott is marad.

Ha mégis találnál valahogyan megoldást, az engem is érdekelne.

Remélem sikerrel jársz!

2019. júl. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm azért :D Remélem majd sikerül egyszer megtalálnunk a megoldást rá :)
2019. júl. 24. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs megoldás rá, mert nem vihető át egy játék. Esetleg a mentése egy másik fiókba ha nem felhőben tároltad, és ott is megveszed.

Mivel vissza lehetne élni azzal hogy 1 darab játékot veszel meg de száz másik fiókba játszod ki, értelemszerűen ezt nem fogják hagyni és nem is lehet trükközni vele. A fiók lenne eladható vagy cserélhető annak teljes könyvtárával, de az meg tiltott, és bannolhatják a fiókot érte.

2019. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!