Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztálytársam folyamatosan...

Az osztálytársam folyamatosan menőnek érzi magát! Jól cselekedtem? Többi lent!

Figyelt kérdés
és mindig az osztálytársaim mögé mmegy és elkezdi folytogatni! Múltkor már az egyik lány osztálytársamat megütótte és oda mentem és odaütöttem neki és elkezdtünk verekedni! A végére én "nyertem" mert már bögött aztán bocsánatot kért a lánytól! Azóta 1szer jött oda menőzni és beszólogatni. Nem csináltam semmit mert nem érdekelt különösebben. Szerintetek jól cselekedtem hogy megvertem mert egy lányt bántott?

#verés #fojtogatás #bántás #jól cselekedtem?
2019. júl. 25. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem mindketten idióták vagytok.
2019. júl. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Tudod mért ütötte meg az osztálytársát? Gondolom nem, te csak odamentél igazságot tenni úgy hogy nem voltál tisztában a történtekkel. Pont ez történt velem is amikor hetedikes voltam, az osztálytársam ellopta a mobilomat, én vissza akartam venni tőle, és megütöttem. Erre egy másik lány odaszaladt békét teremteni, és elkezdte tépni a hajamat, meg majdnem kiszakította a fülbevalómat. Azután anyámat is behívták, azt mondták neki, hogy nekimentem az egyik osztálytársamnak (aki ellopta a mobilomat), aztán nekimentem a másiknak is (pedig az jött nekem), anyám meg leszidott, hogy miért viselkedek nem nőhöz méltó módon, ő nem így nevelt.
2019. júl. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy miért ütötte meg :) ha nemtudtam volna akkor nem védem meg azt a lányt vagyis de mert mégis csak lány. De akkor nem bántom azt az idiótát csak arréblököm
2019. júl. 25. 02:13
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem itt kell fényezni magad
2019. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon jól cselekedtél
2021. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!