Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úszógumiban hol lehet a...

Úszógumiban hol lehet a lopásgátló?

Figyelt kérdés

Vettem interspárban egy úszógumit a kislányomnak, kifele csipogtam vele de azt mondta az őr menjek nyugodtan. Ez így okés de még a többi üzletben is csipogtam vele, 100% hogy az úszógumi a ludas. Ilyen kis dobozban volt ami le is volt ragasztva és át is néztem az úszógumit de semmi csipp nem volt rajta. Létezik hogy a dobozon van ez a csipp szerűség?


Fogunk menni fürödni és előtte szoktunk menni ide-oda vásárolni mivel nincs autónk ezért egy kissebb táskába szoktunk pakolni, a lényeg a lényeg hogy nem szeretnék össze vissza csipogni az úszógumival, ezért is ha a dobozon van a csipp akkor nincs miért aggódjak de viszont ha az úszógumin van akkor max vissza visszem.



2019. júl. 28. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd másik dobozba/zacsiba!
2019. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a dobozán lehet, eldugva. Nézzétek át az egészet. Nagyon el tudják dugni. Én az arckrémben is találtam ilyet, a kupak alatt. Ha tudod mit kell keresni, megleled. Egy kis bélyeg nagyságú fényes matrica, spirálos mintázattal.
2019. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Át néztem és mintha a dobozon lenne valami papírszerűség, ott ahol nyílik közötte szerintem az lehet a csipogó.

Így akkor nem kell aggódjak hogy az úszógumin van valami csipp és ne adj isten be csipogok?

Lehet túl aggódom de nem szeretnék csipogni:(

2019. júl. 28. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Jogos. Én is háklis vagyok, ha mindent kifizetve mégis az egész bolt engem bámul, mert becsipogtatom a biztonsági kaput. Én a kasszásoknak meg szoktam mondani, hogy vagy deaktiválják a biztonsági szálat, vagy nem viszem el a terméket. Nem akarok minden üzletben a figyelem központjába kerülni én sem. Aztán van ahol sikerül, ha meg nem, akkor jön a főnök nagy duzzogva a kulccsal és visszaveszik. De lepereg rólam a duzzogás, úgy tudom jogszabály írja elő, hogy tönkre kell tenni ezt a csipogtató szálat...
2019. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!